Kuvaus
Hänestä
Mitä ajattelet, kun kuulet termin hentai seksinukke? Ajatteletko pitkähiuksista nukkea vai isoa tissua? Ajatteletko anime-nukkea vai jotain hienostuneempaa ja seksikkäämpää?
Seksinuket voivat olla mitä tahansa elämänkokoisista nukkeista naispuolisiin seksinukkeihin. rakkausnuket ovat kooltaan pienennettyjä nukkeja, kun taas luonnollisen kokoiset nuket ovat lähes samankokoisia kuin normaali ihminen. Ne on valmistettu erilaisista materiaaleista, erilaisista kehon osista ja eri kokoisista mieltymysten mukaan. Jotkut seksinuket ovat lateksinukkeja. Lateksinuket on valmistettu tietynlaisesta kumilateksista, joka tuntuu pehmeältä käsissä.
Nukkefetissi on halu harrastaa seksiä oikean seksinuken kanssa. Tämä on yleistä ja fetissi, joka useimmilla ihmisillä on.
Seksinukkesta xxx löydät kaikki erilaiset seksinukkeporno-ohjelmat ja näet useimmat ihmiset nukeilleen. Tiettyä markkinarakoa etsitään enemmän kuin muita, toisin sanoen aasialaiset nuketissit. He janoavat aasialaisia nukkeja on valtava. Tällä sivustolla isännöidään myös unelmanukkien alastonkuvia. Tänne on sijoitettu kuvia seksikäs näköisistä nukeista.
Millainen seksinukke olet kiinnostunut?
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 165 cm |
| Rinta | 95 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 112 cm |
| Nettopaino | 51kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria




















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.