Kuvaus
Hänestä
Tämä on täysin realistinen isoäidin seksinukke, jolla on elävän seksikäs ulkonäkö. Tämän lisäksi saat pornonäyttelijän seksinuken, joka voidaan sijoittaa niin moneen seksiasentoon. Kiinteän ja kevyen rungon ansiosta.
Lisäksi tällä yandere dev -seksinukella on eloisa ulkonäkö täysin mukaansatempaavaa visuaalista stimulaatiota varten. Tämä tarkoittaa, että nämä todelliset nuket näyttävät melkein yhtä todellisilta kuin tekeminen todellisen asian kanssa.
Moorever, seksinukkevarasto on tuotu lähemmäs sijaintiasi. Näin varmistetaan, että pääset esiintymään suullisesti leluseksinukella mahdollisimman pian. Kun olet suorittanut tilauksesi. Seksi silikoni-nuken kanssa tulee saatavillesi hetkessä. Siksi, jos pidät seksinukkeihmisten vertailusta. Tämän www.thevalkyrie seksinuken kanssa. Voit helposti erehtyä erehtymään tämän tosielämän rakkausnuken korkeahintaiseen premium-elämänkokoiseen oikeaan nukkeon. Näin ollen saat yhden parhaista ja realistisimmista laguna-nukeista verkossa.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 159 cm kuppi |
| Rintakuva | 72 cm |
| Rinnan alla | 60 cm |
| Vyötärö | 54 cm |
| Lonkat | 92 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 37kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.