Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 158cm D-kuppi |
| Nettopaino | 31 kg |
| Täysi rintakuva | 86 cm |
| Rinnan alla | 68 cm |
| Vyötärö | 61 cm |
| Hip | 86 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 38 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.