Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 160 cm |
| Rintakehän yläosa | 106 cm |
| Alempi rintakehä | 70 cm |
| Vyötärö | 63 cm |
| Hip | 102 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Jalan pituus | 77 cm |
| Reiteen | 58 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Pohja | 21 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 10 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Nettopaino | 45kg |
Nukke galleria













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.