Kuvaus
Hänestä
Realistinen rakkausnukke poistaa elämästä yksinäisyyden. Hän on paikalla iltaisin, kun tarvitset seksikumppania, mutta et halua käyttää bordellia. Tämän japanilaisen rakkausnuken vagina on oikea ja tuntuu liukkaalta tunkeutumisen aikana. Hotdollin ruumiinosat rakennettiin viettelyä ja kiihottumista varten.
Emättimen ensisilmäyksellä kehosi innostuu seksikkään seksinuken lihamaisen ulkonäön seurauksena. TPE-seksinukke on valmistettu laadukkaasta materiaalista tuomaan esiin parhaat puolet sinusta. Näissä aikuisissa nukeissa on paljon naisellisia piirteitä.
Japanilaiset seksinuket ovat edullisia ja hyvä vaihtoehto suihin ja anaaliseksiin. Näillä täysikokoisilla seksinukeilla ei ole minkäänlaista infektion tai raskauden pelkoa. Seksi on hienoa, sillä luonnollisen kokoinen miesten seksinukke voidaan asettaa mihin tahansa haluamaasi asentoon. Tämä tuo esiin sen oudon osan itsestäsi, jota olet saattanut kesyttää.
Seksi nuken kanssa on täydellinen lääke seksin nälkäiseen suhteeseen. Hanki täydellinen seksinukke verkossa. Harjoittele saadaksesi hämmästyttäviä kokemuksia.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 160 cm |
| Rintakuva | 77 cm |
| Vyötärö | 51 cm |
| Hip | 78 cm |
| Olkapää | 35 cm |
| Arm | 50 cm |
| Jalka | 85 cm |
| Jalka | 21 cm |
| Nettopaino | 29 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.