Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 172cm D-kuppi |
| Nettopaino | 40kg |
| Täysi rintakuva | 85 cm |
| Rinnan alla | 65 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 85 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 39 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria





































































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.