Kuvaus
Hänestä
Lihavien seksinukkejen tukkuhinnastomme on paras seksinukkekauppiaiden joukosta. Peniksellä varustettu Barbie-nukke on shemale-nukke, jolla on realistiset pilluiset huulet. Havaitseminen, että naispuolinen tranny ratsastaa seksinukella, saattaa antaa sinulle tarvittavan energian kukon ratsastukseen. Jos fantasioihin kuuluu tissien puristaminen, nukke makea seksi Eva on paras nukke rahalle.
Jaydynin seksinuken vaatteet on suunniteltu tuomaan esiin seksinuken seksikkyyttä. Seksin harrastaminen miespuolisen seksinuken kanssa lisää kokemiesi orgasmien määrää. Intohimonukke-seksikuvien kokeileminen nähdäksesi heräätkö, vakuutat sinut seksinukkejen tehosta.
Käyttääkö seksinukke sähköä? Se riippuu itse asiassa siitä, minkä tyyppisen seksinuken päätät ostaa. Koiramainen tyyli aasialaisen seksinuken peräaukon kanssa osuu eri tavalla ja näet pomppivat tissit. Kun kaveri vittuilee seksinukke Bettyä, se johtuu parhaasta tiimalasihahmosta, johon hän vetoaa.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 166cm C Cup |
| Nettopaino | 33kg |
| Rintakuva | 82 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Hip | 85 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Arm | 53 cm |
| Käsi | 15 cm |
| Jalka | 89 cm |
| Jalka | 21 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anaali syvyys | 17 cm |
Nukke galleria
















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.