Kuvaus
Hänestä
Pidätkö todellisista rakkausnukkevideokohtauksista? Sitten sinun täytyy hankkia ikioma seksinukke tissit kotitekoinen tärkkelys oikea nukke. Voit aina olla varma, että se tarjoaa sinulle kaikkein mukaansatempaavin seksuaalisen stimulaation.
Siksi, jos mietit, miksi Kiina sulkee seksinukkehotellin. Voit olla varma, että oma seksinukkesi cum-nukke on suojattu. Tilauksen ja toimituksen yksityisyyden ansiosta shemale sex doll vittu gif nukke. Voit keskittyä nautintoon.
Lisäksi tämä passiondolly-alaston seksinukke on upea elämänkokoinen rem-nukkeseksiä. Sellainen, joka on suunniteltu varmistamaan täydellinen seksuaalinen tyytyväisyytesi. Näin ollen toisin kuin paskasta rakennettu seksinukke. Tämä tg-koominen seksinukke heijastaa laatua ja realismia joka tuumalla. Tästä syystä tämän Dukes seksinuken kanssa iso peppunukke. Voit olla varma, että seksuaalinen tyytyväisyys on sinun.
Mitat
| Nettopaino | 54 lbs / 24,5 kg |
| Bruttopaino | 65,04 lbs / 29,5 kg |
| Emättimen pituus | 7,87 tuumaa / 20 cm |
| Peräaukon pituus | 6,3 tuumaa / 16 cm |
| Jalkojen ympärysmitta | 24,02 tuumaa / 61 cm |
| Jalan pituus | 6,69 tuumaa / 17 cm |
| Istumakorkeus | 14,17 tuumaa / 36 cm |
| Lantion leveys | 15,75 tuumaa / 40 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.