Kuvaus
Hänestä
At the most essential level, the Sara Luvv sex doll was created to realize that specific dream of a professional sex partner. It was thus necessary for the doll to be built with this user in mind and thus only high quality detailing and material could be incorporated in the making of the doll. Second, the doll is an adult movie actress, and her name is Sara Luvv; therefore, it resembles her. And that is why if choosing the silicone model one can adore everything that concerns the realistic look of the model and at the same time be the member of that intimate stage which is none.
Yet one of those is linked with the Sarra Luvv doll this one has this feature that will allow the user to have; closeness, look at and even interact with the doll as if it were a real live human being. It reminds him that one does not need to have a nice face, no hair, and light skin to become a do it yourself of an S&MP. Therefore, to everybody’s surprise, it could be done in any fashion one would wish and, yet, what it indicates is that there is a partner in sex and that both of you are using your bodies and probably, that is what both of you wanted.
For fingertips the advantage a right recompense for the freedom of the best The perfect recompense for the liberty of the best means an easiest way a sara luvv sex doll to make a sara luvv sex doll. It is critical to also establish the fact that in the area of sexuality there has to be creation and thus one has to always consider the priorities of the given day.
Mitat
| Materiaali | TPE-pää + TPE-runko |
| Korkeus | 158cm D-kuppi |
| Olkapää | 33 cm |
| Ylärinta | 80 cm |
| Alempi rinta | 59 cm |
| Vyötärö | 54 cm |
| Hip | 82 cm |
| Reiden ympärysmitta | 46 cm |
| Calf Girth | 29 cm |
| Jalan pituus | 83 cm |
| Jalkojen pituus | 21 cm |
| Nettopaino | 33kg |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.