Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 163 cm |
| Rintakuva | 87 cm |
| Alas rintakuva | 54 cm |
| Hip | 87 cm |
| Vyötärö | 51 cm |
| Olkapää | 33 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Käden pituus | 14 cm |
| Jalan pituus | 88 cm |
| Oraalinen | 12 cm |
| Emättimen | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Kaulan ympärysmitta | 31 cm |
| Nettopaino | 33kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.