Kirjeldus
Temast
Kes jätaks kasutamata võimaluse seksida seksinukuga? Enamik inimesi soovib seksida seksinukkudega, kuid ei tea, kust alustada. Esiteks on armastusnukud meestele ja naistele. Erinevused on minimaalsed, kui nukku kavatseb kasutada homoseksuaalne inimene. Näiteks meestesse armunud mees saaks lihtsalt tavalise meesnuku ja naise puhul kehtib vastupidine. Päris seksinukud peavad olema ka elu nagu seksnukud, need nukud peavad välja nägema ja tundma end nagu tavaline inimene.
Mehed armastavad väikseid suuri seksnukke nende pehme tunde ja väikese kehaga nukuga saavutatava paindlikkuse pärast. Sellega manipuleerimine on lihtne. Seksnuku pea on valmistatud tpe materjalist, millel on ka seksiks kasutatav suuõõnsus. Suurtihased seksinukud on suurte rindadega seksnukud. Neid seksnukke saavad kasutada nii mehed kui naised. Neid võib ka lesbi seksinukkudeks nimetada. Gay sex nukud on meessoost seksnukud, mida mehed kasutavad seksuaalse naudingu saamiseks.
Odavad õhkimisnukud tagavad, et igaüks saab endale seksnuku hankida. Nendel nukkudel on ühiskonnas palju kasutust.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rind | 100 cm |
| Vöökoht | 49 cm |
| Hip | 89 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.