Kirjeldus
Temast
See on täiesti realistlik vanaema seksnukk, millel on elav seksikas välimus. Lisaks sellele saate pornonäitleja seksnuku, mida saab paigutada nii paljudesse seksiasenditesse. Tänu tugevale ja kergele skeletiraamile.
Lisaks on sellel Yandere dev seksnukul erksa välimusega visuaalne stimulatsioon. See tähendab, et need päris nukud näevad välja peaaegu sama tõelised kui päris asjaga tehes.
Moorever, seksnukkude ladu on toodud teie asukohale lähemale. See tagab, et saate mänguasja seksnukuga oraalselt esineda nii kiiresti kui võimalik. Kui olete tellimuse täitnud. Seks silikoonnukuga tehakse teile kiiresti kättesaadavaks. Seega, kui teile meeldib seksinukkude inimeste võrdlus. Selle www.thevalkyrie seksnukuga. Selle tõelise armastusnuku võid kergesti segi ajada kõrge hinnaga esmaklassilise elusuuruses pärisnukuga. seega saate veebist ühe parima ja realistlikuma laguna nuku.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 159 cm tass |
| Rind | 72 cm |
| Rinnaalune | 60 cm |
| Vöökoht | 54 cm |
| Puusad | 92 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 37 kg |
Nukugalerii








































































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.