Kirjeldus
Temast
Realistlikud seksinukud on realistlike omadustega seksnukud. Nukud, mille näojooned on inimesele lähedased.
Realistlik fantaasia seksnukk on nukud, millel on tõelised omadused, kuid mis põhinevad fantaasiategelastel. Neid nukke kasutatakse laialdaselt nukupornovideotes.
Päris seksinukupornovideotes on palju animetegelasi. Need tegelased põhinevad tavaliselt populaarsetel animetegelastel.
Seksnukud on käik õiges suunas. Probleemiks on teie vajadustele sobiva seksnuku leidmine. Kuid vajadusel saate hankida mitu nukku ja lõbutseda.
Tavaline on leida palju inimesi, kes tunnevad huvi enda jaoks seksnukkude vastu. Mõned inimesed võivad otsida seksnukku oma partnerile või enda tarbeks. Kuid teised võivad lihtsalt otsida seksnukku, mida osta, ja sealt nad võivad selle leida. Internetis on palju kohti, kust saate seksinukke osta, ja on palju erinevaid seksinukke, mida saate osta. Saate osta kogu keha katva seksnuku, vahetatavate peade ja nägudega seksnuku või isegi elusuuruses seksnuku, mis on keskmisest naisest üle kahe korra suurem. Samuti on olemas erinevad materjalid, millest saate oma seksnuku osta, näiteks silikoon või TPE.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rind | 79 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Hip | 87 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii




















































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.