Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 165 cm |
| Tass | F |
| Neto kaal | 33 kg |
| Täielik rind | 84 cm |
| Rinna all | 62 cm |
| Vöökoht | 54 cm |
| Hip | 94 cm |
| Õlgade laius | 33 cm |
| Käe pikkus | 63 cm |
| Jala pikkus | 84 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.