Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 95 cm |
| Vöökoht | 62 cm |
| Hip | 100 cm |
| Käe laius | 64 cm |
| Õlgade laius | 36 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Jala pikkus | 21 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 14 cm |
| Neto kaal | 41 kg |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.