Kirjeldus
Temast
Presenting the new innovation on the WM Basic Sex Doll for women, the work of art that is about to change how you have sex. This sex doll is among those with realistic features focusing on specific aspects and elements, which make it hard to tell that it is just a dolls. This highly-realistic sex doll is made from top-tier TPE material and is 100% customizable, precisely designed as per women’s desire and fantasies.
Made with flexibility as an important factor WM Sex Doll can easily be fixed in to the desired posture to offer you the best pleasure at your convenience. It has an articulated structure which helps in easy movement and also gives it strength to be used for long time. This unavailable sex doll will turn heads with a wink and a sultry look towards you with no awkwardness or hesitation.
For our professional team, who have included all their experience into developing this outstanding product, the highest satisfaction of consumers is an absolute guarantee. So, there is no reason to believe the WM Sex Doll; Test it out for yourself right now! The script is not just about a man
satisfying his hunger, but poised to expand the sphere of communication and warmth – something that is priceless.
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 161cm D karikas |
| Neto kaal | 39,6 kg |
| Rind | 92 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Hip | 96 cm |
| Õlg | 36 cm |
| Arm | 53 cm |
| Käsi | 15 cm |
| Jalg | 90 cm |
| Jalg | 20 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.