Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 166 cm |
| Rindade joon | 79 cm |
| Vööjoon | 54 cm |
| Hip Line | 82 cm |
| Õlgade laius | 33 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Käe pikkus | 59 cm |
| Reie joon | 45 cm |
| Vasika joon | 29 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Neto kaal | 32 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.