Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 163 cm |
| Rindkere ülemine osa | 86 cm |
| Alumine rind | 61 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 98 cm |
| Õlg | 32 cm |
| Jala pikkus | 107 cm |
| Reie | 52 cm |
| Käe pikkus | 69 cm |
| Tald | 22 cm |
| Neto kaal | 35.6kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.