Kirjeldus
Temast
Mustad seksinukud on suurepärane viis oma seksuaalelu vürtsitamiseks. Kui otsite elusuuruses seksnukku, mis tunneks end nagu tõeline naine, peaksite kaaluma selle ostmist. Mõned inimesed on üllatunud, kui realistlikud need nukud on ja kui elutruud nad tunnevad. Need eebenipuust seksinukud üllatavad paljusid inimesi oma tähelepanu detailidele, täiuslikult paigutatud silmade ja mustade juustega. Need ülirealistlikud seksinukud on valmistatud kvaliteetsest tpu-st, et luua naha illusioon. Need tõelised seksinukud pakuvad nende kasutajatele palju seksuaalset naudingut.
Tipptasemel seksnukk leiab tee pornotööstusesse. Hea koht nende kasutamiseks on päris nukkude kuradi osa. Siin kasutatakse elu nagu nukud meelelahutuseks nii meestele kui naistele. VR-i jaotisest võite leida VR-i nukke, kes lõbustavad VR-i kasutajaid ja saavad nende sisemust 360 kraadi.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 166 cm |
| Rind | 57 cm |
| Vöökoht | 53 cm |
| Hip | 79 cm |
| Neto kaal | 28 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.