Beskrivelse
Om hende
2018-leverandørerne af sexdukker er kendte for deres priser på sexdukker. Holdbarhed er synonymet for DIY Tpe sexdukkematerialet. Du behøver ikke gøre så meget for, at naga-sexdukken kan behage dig. Så længe du er en helhjertet forbandet AV sexdukke, så har du intet at bekymre dig om.
Honningsexdukken har de lækreste brystvorter, du ville finde. Prøv jho sexdukken i opretstående kønsstillinger og se, hvor afbalancerede knæene er. En YouTube-trailer til sexdukke blev udgivet før hovedfilmen. tpe sex dukken passer nemt til formålet med købet.
Så længe geezan skeletstørrelsen sexdukken har et størrelsesdiagram, vil der ikke være nogen fejl ved design. At kneppe en sexdukke til benmænd involverer at prøve flere sexdukker for at kontrollere kompatibilitet. At være kompatibel med en sexdukke gør seksuel udforskning let.
Dimensioner
| Højde | 174 cm |
| Vægt | 28,5 kg |
| Bryster | 76 cm |
| Under Bust | 60,5 cm |
| Talje | 52 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Lår | 46,5 cm |
| Fod | 21,5 cm |
| Vagina | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.