Beskrivelse
Om hende
Vi ved, at du før har haft en silikonedukke. Nu er det tid til at have den bedste silikonedukke nogensinde. Og hvis du er ny til at bruge sexdukker, er det okay! Vi har også fuld størrelse silikone sexdukker til dig.
Disse kærlighedsdukker i silikone til piger kan være dem, der bringer ekstra krydderi til dit sexliv. Med lysebrunt hår flettet ind i pigtails, der hviler på hendes skuldre, og et meget fokuseret blik, kan du se, at Maddy, silikonedukken, er meget erfaren.
Indtag hendes ansigt og den ekspert udførte make-up, hendes lette rødme og buttede kinder. Hun har også en blød kæbe, der blødgør hendes træk og får den ægte silikonedukke til at se endnu bedre ud. Hendes hvide kjole har en lynlås, så du hurtigt kan tage den af, og vi er sikre på, at du vil kunne lide det, du ser.
Denne ægte silikonedukke er en lille barmet kærlighedsdukke med en dejlig glat krop. Hun har også et attraktivt kønsområde, der har tilpassede muligheder for dig. Du kan tilføje kønsbehåring eller have hende blottet, beslutte, om hun har en fast eller aftagelig dukkefisse, og endda bestemme, hvordan hendes fisse ser ud. Mulighederne er uendelige.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 164 cm |
| Bryst | 81 cm |
| Under brystet | 60 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 103 cm |
| Armlængde | 57 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 56 cm |
| Benlængde | 75 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 42 kg |
Dukkegalleri









Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.