Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Bryst | 86 cm |
| Talje | 62 cm |
| Hofter | 94 cm |
| Armlængde | 67 cm |
| Skulder bredde | 35 cm |
| Kalv omkr | 31 cm |
| Lår Circum | 51 cm |
| Benlængde | 88 cm |
| Fodlængde | 22,5 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.