Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 153 cm |
| Buste | 88 cm |
| Ned Bust | 52 cm |
| Hofte | 86 cm |
| Talje | 41 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Armlængde | 59 cm |
| hånd Længde | 13 cm |
| Benlængde | 78 cm |
| Mundtlig | 12 cm |
| Vaginal | 15 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fodlængde | 20 cm |
| Nakkeomkreds | 26 cm |
| Nettovægt | 31 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.