Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 166 cm D kop |
| Fuld Buste | 82 cm |
| Under Bust | 67 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Benlængde | 81 cm |
| Skostørrelse | 35 cm |
| Skededybde | 16 cm |
| Anal dybde | 13 cm |
| Nettovægt | 43 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.