Beskrivelse
Om hende
En af fordelene ved at eje robotdukker er, at du kan bruge dem så meget, du vil, og kun din tilfredshed betyder noget. Du kan få AI-dukker til at pifte dit seksualliv op, selvom du er i et forhold. Det ville ikke blive betegnet som snyd, da du efter at have øvet dig med den realistiske trannydukke ville vide, hvad der virker for dig.
Disse kærlighedsdukker har realistiske egenskaber såsom dukkehænder og dukkerengøringsartikler. Rengøringsmidlerne er nyttige, fordi kærlighedsdukken skal rengøres efter hver brug. Vores butiksdukkepakke kommer med realistiske handukker, dukkehoved og et gør-det-selv dukkehovedstativ. Du kan vælge efter din smag, højde, frisure, form og enhver anden ønskelig funktion.
Hvis dine fantasier omfatter parring med en gravid kvinde, har vi gravide dukker til salg. Disse kærlighedsdukker er en garanti for intense udløsninger. Du kan gå rå med den livagtige dukke med farverigt hår og være sikker på, at du ikke får infektioner. Sex med en film-sexdukke er pengene værd, fordi den kan forblive i flere stillinger under hele sessionen.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 161 cm |
| Buste | 92 cm |
| Talje | 52 cm |
| Hofte | 96 cm |
| Skulder | 36 cm |
| Arm | 53 cm |
| Ben | 90 cm |
| Fod | 19 cm |
| Nettovægt | 39 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.