Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 168 cm |
| Buste | 80 cm |
| Ned buste | 62 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Talje | 52 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Håndlængde | 15 cm |
| Benlængde | 90 cm |
| Mundtlig | 12 cm |
| Vaginal | 22 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fodlængde | 23 cm |
| Nakkeomkreds | 28 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.