Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 170 cm integreret hoved |
| Buste | 102 cm |
| Talje | 68 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Arm | 63 cm |
| Skulder bredde | 43 cm |
| Benlængde | 87 cm |
| Fodlængde | 24 cm |
| Penis længde | 15 cm |
| Anal dybde | 20 cm |
| Nettovægt | 47 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.