Beskrivelse
Om hende
The HBO fantasy sex doll doesn’t just care about sex. It is also important to build a bond with your love doll and create companionship. An ejaculating sex doll can produce enough pre cum to make your vaginal entrance slippery for penetration. The vk sex doll helps improve your sexual skills as much as possible.
Having a Japanese guy sex doll is an assurance of frequent leg shaking orgasms. Sex doll usage will depend on how well you know your body needs. The Minnie mouse sex doll is based on a cartoon character and there are more dolls like that. Getting the talking big bip sex doll to moan comes with the expert touch.
On the Melissa doll sex contest, your favourite love doll might not win but it doesn’t diminish the value. The best sex doll body is one that suits your specifications because it is easy to get to climax with that love doll. When a couple fucks a sex doll, they are in agreement that sexual desires are a vital part of relationships.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 173 cm |
| Buste | 86 cm |
| Talje | 68 cm |
| Hofte | 91 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Arm | 71 cm |
| Ben | 97 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 43 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.