Popis
O ní
Spojte se s naším nejnovějším produktem – mužskou panenkou s kulovým kloubem, což je zcela nový způsob syntetické sexuální panenky a převratný vynález, protože je flexibilně spojen pohyblivými klouby, což je z velké části technologicky zmocněná, ale pokorná rekreace. humanoidní tělo. Tělo je symfonizováno tak, že jeho kostra je ve všech kritických smyslech srovnatelná s pravou lidskou kůží, je bez vrásek a má tvárnou texturu. Mezi jinými značkami sexuálních panenek vyrobených z podřadných materiálů je ta naše nejvyšší kvality; tím, že jde o výrobce, který zajišťuje dosažení hladkého povrchu, který je bez vrásek a měkký; pokožka získává jemnou texturu bez vrásek. Jemná, pružná, lidská kůže ze silikonu a elastomerů se dotýká její lásky.
Vzácný design kulových kloubů ve skutečnosti paradigma autonomie a přiměřenosti; o všichni císaři; je to nejpravdivější živý způsob, jak mít hliníkového přítele. A to vše naprosto vyvolává skutečné pocity únavy.
Zažijte radost z neomezených možností, které jsou® dány bez viny nebo budoucího stresu s naší moderní verzí sexuální panenky. Uvolněte své smysly až po okraj s novou mužskou syntetickou sexuální panenkou od [Brand] a najděte si tak nejlepší způsob, jak získat maximální možnou rozkoš.
Rozměry
| Materiál | TPE hlava + TPE tělo |
| Výška | E-hrnek 165 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Horní prsa | 82 cm |
| Spodní část prsou | 59 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 86 cm |
| Obvod stehna | 51 cm |
| Obvod lýtka | 29 cm |
| Legnth | 89 cm |
| Délka chodidel | 23 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
| Hloubka úst | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.