Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 153 cm |
| Pohár | K |
| poprsí | 118 cm |
| Pod poprsím | 56 cm |
| Pás | 60 cm |
| Boky | 92 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Délka paže | 46 cm |
| Dlaň | 17 cm |
| Délka nohy | 92 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Řitní otvor | 16 cm |
| Hmotnost | 39 kg |
Galerie panenek




















































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.