Popis
O ní
Sex s živými pevnými panenkami je dobrý způsob, jak se naučit ovládat sex. Zamilované panenky lze umístit do libovolné polohy dle vašeho výběru a nebudou si stěžovat na nepohodlí.
Zkurvené skutečné sexuální panenky vám dává kontrolu. Můžete diktovat časy sexu a trvání. Můžete si vybrat maratónský sex s panenkou futa.
Panenky Dollfie na prodej se dodávají v různých velikostech. Pro velikosti prsou existují skutečné pevné panenky s košíčky B, C a D. Porno videa s milostnými panenkami vám pomohou vybrat ty správné roboty pro sexuální panenky. Mít skutečnou panenku šukat a vibrovat poté je velmi smyslné.
Při hledání panenek je důležité získat takovou, která má více funkcí, jako je pevná panenka s penisem. Vzrušení nebude problém, pokud získáte nejlepší panenky. Realistická panenka, jako je panenka futa sex, se velmi snadno čistí, protože materiály jsou dobré typy. Materiály použité k výrobě těchto realistických milostných panenek se při sexu netrhají. Nabízíme ty nejlepší panenky, které se cítí jako skutečné s částmi podobnými masu.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| poprsí | 90 cm |
| Pás | 53 cm |
| Boky | 85 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 60 cm |
| Noha | 95 cm |
| Chodidlo | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.