Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 165 cm |
| Pohár | F |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
| Plné poprsí | 84 cm |
| Pod poprsím | 62 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 94 cm |
| Šíře ramen | 33 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Délka nohy | 84 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek
![]()











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.