Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Velikost těla | 150 cm G-hrnek |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
| Plné poprsí | 90 cm |
| Pod poprsím | 60 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 95 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.