Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 163 cm |
| poprsí | 87 cm |
| Dolů poprsí | 54 cm |
| Boky | 87 cm |
| Pás | 51 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Délka ruky | 14 cm |
| Délka nohy | 88 cm |
| Ústní | 12 cm |
| Vaginální | 16 cm |
| Řitní otvor | 14 cm |
| Délka chodidla | 20 cm |
| Obvod krku | 31 cm |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
Galerie panenek










































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.