Popis
O ní
Štíhlá mužská panenka má různé velikosti péřů. Tyto velikosti budou záviset na tom, jak hluboko chcete péro do vagíny. Přimět sexuální panenku boypussy, aby vibrovala v reakci na vaši sexuální aktivitu, je snadné, pokud děláte správné pohyby. Silikonová sexuální panenka je známá tím, že je dlouhodobou sexuální partnerkou bez slz.
Sexuální panenka Vivian má skákací prsa, která vyplní vaši dlaň. Můžete si vybrat, zda budete prsa sexuální panenky ahegao laskat, mačkat nebo škubat. Na rozdíl od dřívějška je sex s balónkovou panenkou nyní široce přijímán kvůli dlouhodobým výhodám. Každý dospělý, který chce sexuálně naplněný život, by měl mít partnerku ze silikonové panenky.
Hlava milé panenky je známá tím, že odborně poskytuje orální sex. 3D tvorba sexuální panenky může být použita pro módní domy nebo focení. 3D modelování sexuální panenky je něco, co se rodí s realistickou sexuální panenkou 3D. Dokonce i naolejované tělo sexuální panenky přichází do kontaktu s vaším, dochází ke snížení tření a snadnému pohybu těl v synchronizaci.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 166 cm |
| poprsí | 82 cm |
| Pás | 52 cm |
| Boky | 85 cm |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek






















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.