Описание
За нея
Нашите дългоочаквани видеоклипове за секс с истински кукли най-накрая се появиха, за да помогнат за надграждането и подправката на романтичния живот на новобранците, току-що от училище. Тиана е магически герой, който е много покорна и лесна секс кукла в реален размер. Тази порно истинска секс кукла звезда е умело проектирана реалистична секс кукла със секс телесна топлина, за да ви достави максимално удовлетворение. trottla секс кукла е гениален експерт в леглото с най-доброто изживяване в леглото.
И никой никога не може да се сравни с нея, защото тази шибана истинска секс кукла е много тънка, ярка, сурова, супермоделна любовна кукла; тя може да бъде сравнена с въображаема секс кукла свирач.
Вълнението, което създават тези реалистични видеоклипове за секс кукли, когато ги гледате, е извън този свят. Истински шибаната истинска секс кукла кремообразна вагина и галенето на това истинско секс порно дупе на кукла е извън този свят. Трябва да се отбележи, че този торс на истинска секс кукла е това, което е необходимо в настоящето, за да избършете сълзите на срам и съжаление. Радвайте се и пейте от радост, защото тази реалистична секс кукла секс е чула вашето оплакване; тя се е довела до вас щастливо и с желание да дрънкате с нея.
Това е отлична новина за любителите на секс кукли и сега можете да избирате между секс кукли за цялото тяло и срещу секс кукли, за да се насладите на продължителен секс.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 163см |
| Бюст | 100см |
| талия | 66см |
| Хип | 110см |
| На една ръка разстояние | 69см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 52 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли























Отзиви
Все още няма отзиви.