Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 164 см плюс |
| Линия на гърдите | 81 см |
| Линия на талията | 59см |
| Линия на бедрата | 103см |
| На една ръка разстояние | 63см |
| Ширина на раменете | 38см |
| Телешка линия | 34см |
| Бедро Линия | 59см |
| Дължина на крака | 79 см |
| Размер на краката | 22 см |
| Нето тегло | 45 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.