Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 160см |
| Линия на гърдите | 85 см |
| Линия на талията | 61см |
| Линия на бедрата | 97см |
| Ширина на раменете | 37см |
| Дължина на крака | 75 см |
| На една ръка разстояние | 61см |
| Бедро Линия | 51см |
| Телешка линия | 32см |
| Размер на краката | 21 см |
| Нето тегло | 39 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.