Описание
За нея
Не сте готови за дивата езда, в която ще се впуснете с реалистични реалистични кукли. Това е див сексуален екстаз, за който никога не сте чували или изпитвали. Заострените зърна на японската чукашка кукла никога не са достатъчни за сучене и ще ви залепят и пристрастят към тях. Увеличете сексуалните си приключения по различни начини с японска кукла. Те могат да бъдат облечени като секси героини като Жената котка. Не бихте ли искали да правите секс с секс кукла жена котка и да се насладите на всички фантазии, които са живели без наем в главата ви?
Идеалната възможност е сега. Реалистичната секс кукла в естествен размер е по всякакъв начин красота, която трябва да видите, секс партньор, който заслужава цялата ви най-добра игра в леглото. Женските женски истински кукли са най-добрите, когато става въпрос за наистина горещо и приятно чукане. Никога не е твърде късно да започнете своята колекция от красиви реалистични секс кукли в естествен размер или можете да добавите към съществуващата си колекция и никакво количество секс кукли не е твърде много за вас, особено ако не искате да сте оставени извън забавлението и тенденцията. Модерна секс кукла за модерни мъже и истински секс с любовна кукла.
Вашата колекция от истински кукли трябва да е модерна, красива и привлекателна. Трябва да сте в играта и готови за действие във всеки един момент. Трябва наистина да повлияете на любовните кукли.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 166см |
| Линия на гърдите | 80 см |
| Линия на талията | 57,5 см |
| Линия на бедрата | 87см |
| Ширина на раменете | 38см |
| На една ръка разстояние | 67см |
| Дължина на крака | 104см |
| Размер на краката | 21 см |
| Бедро Линия | 46см |
| Телешка линия | 30см |
| Нето тегло | 37 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.