Описание
За нея
Honestly, anatomically correct sex dolls are now here, and you cannot afford to look at them and ignore them. Every single one of these stunning and unique and tender masterpieces can only bring with it a different possiblity that can only be done at such high levels of creative human skill and manner and ridiculous innovative genius. Again these brands are good for the most choosy people and the fun and happiness that these excellent brands will offer will make you roll on the bed with real love and passion and after that one will be all mixed with pleasure along with moaning and panting. Just seeing Sherry’s beautiful big eyes, or her red and juicy lips you would immediately be mesmerized by her other-worldly looks.
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 158см D-чаша |
| Рамо | 33см |
| Горна част на гърдите | 80 см |
| Долна част на гърдите | 59см |
| талия | 54см |
| Хип | 82 см |
| Обиколка на бедрото | 46см |
| Обиколка на прасеца | 29см |
| Дължина на крака | 83 см |
| Дължина на краката | 21 см |
| Нето тегло | 33 кг |
| Дълбочина на устата | Не е наличен |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.