Описание
За нея
единственото нещо, което можете да направите за себе си, когато става въпрос за получаване на секс кукла, е да имате любовна кукла от истинския живот. Тази женска кукла Малия е просто идеалната кукла. Тази секс кукла като живот идва с елегантно и реалистично тяло само за вас. Тя има най-гладкото дупе и вагина някога.
Елегантно тяло с пищни гърди и много реалистично силиконово тяло е всичко, от което се нуждаете, за да събудите сексуалното си желание. Можете да се окажете във фетиш за сладка кукла с това дупе за секс кукла.
Уморени ли сте от мастурбацията, просто вече не ви помага и имате нужда от друг изход, за да освободите сексуалното си разочарование; вземете всичко на тази секс кукла за възрастни; тя е готова да ви освободи от вашето сексуално разочарование.
Можете също да създадете своя собствена секс кукла с нея; тази секси любовна кукла е и персонализирана секс кукла, така че виждате, че тя не се интересува дали искате тя да промени косата си или искате тя да промени цвета на очите си; тя е готова на всички тях за теб. Тази евтина секс кукла за мъже е най-доброто, което можете да намерите навсякъде и ако сте по-мъдри, вече ще сте на път да направите поръчка.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 170см |
| Гърди | 77см |
| талия | 52 см |
| Хип | 85 см |
| Рамо | 33см |
| На една ръка разстояние | 62см |
| Дължина на крака | 20см |
| Нето тегло | 35 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.