Описание
За нея
Ето най-препоръчителната TPE секс кукла за тази цена – нашата азиатска играчка за кукла. Това е висококачествен продукт, който е направен от термопластичен еластомер (TPE) за истинско усещане и продуктът е моделиран като играчка за възрастни, за да задоволи най-тъмните ви желания, без да харчите излишно.
Изработена от професионални производители, много внимание се обръща на детайлите, така че реалистичната текстура на кожата на тази секс кукла е нежна и подобна на естествената кожа. Има регулируеми крайници, които могат да се огъват в различни позиции и здрава структура на тялото.
Плъзнете нагоре нейната буйна и извита форма точно до нейните малки черти, изваяни изящно върху азиатска кукла играчка. Вземете най-доброто без най-лошото качество и удовлетворение в този списък с върховно удовлетворение на разумни цени. Увеличете чувственото си забавление точно в този момент с нашата страхотна секс кукла TPE – Вашият най-добър избор на прекрасен, но евтин продукт.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 164см |
| Нето тегло | 32 кг |
| Бюст | 90 см |
| Под бюст | 60 см |
| талия | 53 см |
| Хип | 85 см |
| Рамо | 35 см |
| ръка | 60 см |
| ръка | 16 см |
| Крак | 95 см |
| Крак | 22 см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.