Описание
За нея
Кльощавите секс кукли наистина се подобриха през последните няколко години в индустрията за секс кукли. По-специално аниме за японски кукли. Тези японски кукли станаха по-реалистични от всякога. Сега те идват с оформена прическа и лице, върху което може да се нанесе грим. Това са кукли играчки, които изглеждат истински, трудно е да ги различите от човешката кожа.
реалистичните секс кукли са обичани заради тяхната преносимост. Можете да носите цял един без излишни усилия. Косматите секс кукли имат уникална природа. Фактът, че те са секс кукли с малки цици, също помага за тяхната популярност. Тези цици са толкова гладки и се чувстват толкова добре в ръката.
Използването на секс кукла за вашите лични сексуални подвизи е причината, поради която секс куклите са създадени за първи път. Тези кукли са създадени, за да успокоят всичките ви диви сексуални желания. Снимките на анимационни кукли се използват в маркетинга на повечето аниме секс кукли. Това е, за да ги популяризираме в необработената им форма и да ги свържем с целевата аудитория.
Разтърсете любимия си аниме герой.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 168см |
| Гърди | 79 см |
| талия | 59см |
| Хип | 87см |
| Нето тегло | 39 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |
Галерия за кукли




















Отзиви
Все още няма отзиви.