Описание
За нея
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 152см |
| Гърди | 73см |
| талия | 48см |
| Хип | 76см |
| Ширина на раменете | 32см |
| На една ръка разстояние | 63см |
| Дължина на ръката | 17 см |
| Дължина на крака | 85 см |
| Бедро Линия | 42см |
| Телешка линия | 28 см |
| Размер на краката | 21 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 15см |
| Нето тегло | 27 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.