Описание
За нея
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 163см |
| Бюст | 79 см |
| талия | 60 см |
| Хип | 90 см |
| Ширина на ръката | 62см |
| Ширина на раменете | 33см |
| Дължина на крака | 87см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 14 см |
| Нето тегло | 39 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.