Beskrivning
Om henne
Denna realistiska sexdocka Killy har den perfekta brösten för ett hett knull. Om inget annat med denna realistiska docka lockar dig, skulle hennes perfekta bröst göra det. Det är nästan som om den här riktiga dockan fick ett bröstjobb. När den här jävla dockan är naken, är hennes upprättstående och spetsiga bröst att dö för; när hon är klädd kan du få en glimt av brösten under de här heta dockkläderna, speciellt när klänningen är ett underkläder.
Denna riktiga jävla docka har inte bara en erigerad bröst, utan bröstet är lika fast och mjukt att ta i. Du skulle aldrig veta skillnaden mellan att röra vid den här realistiska sexdockans bröst och en riktig mänsklig bröst.
Att få en känsla av hur en söt och varm fitta ser ut är precis varför du ska göra den här sexiga dockan till din jävla partner. Har du föreställt dig hur det känns att komma mellan brösten? Spänningen som följer på det? Denna kändisdocka kommer att ge dig den perfekta upplevelsen. Hennes bröst är hennes viktiga försäljningsargument
Hon kan vara en söt docka eller en kändis sexdocka och kan inte hittas i vilken sexdockabutik som helst. Du bör göra ett steg för att göra den här kärleksdockan till din innan hon blir slut; Killy är ingen lätt sexdocka att skaffa.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 170 cm |
| Bröst | 83 cm |
| Midja | 56 cm |
| Höft | 97 cm |
| Benlängd | 90 cm |
| Fotlängd | 21 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
| Oralt djup | 12 cm |
| Nettovikt | 40 kg |
Dockgalleri




















Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.