Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 175 cm |
| Övre bröstet | 78 cm |
| Nedre bröstet | 69 cm |
| Midja | 59 cm |
| Höft | 88,5 cm |
| Axel | 36 cm |
| Benlängd | 105 cm |
| Lår | 49 cm |
| Armlängd | 71 cm |
| Enda | 21 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Oralt djup | 10 cm |
| Analt djup | 15 cm |
| Nettovikt | 39 kg |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.