Beskrivning
Om henne
Detta är en av de sexdockors största rumpa du hittar online. Detta tack vare en pelicula completa sexdockadesign som fokuserar på dina unika gillar. Därför har denna topp 10 amerikanska sexdocka uppnått fullständig sexuell tillfredsställelse för så många människor över hela världen.
Dessutom har denna realistiska riktiga docka ett sexdocka metallskelett 500$. Detta bidrar till realismen och ger den en solid kärna. Därav grunden för ett antal sexiga poser och sexställningar.
Moorever, dina sexigaste tjej-sexdocka-porr-gif-fantasier är äntligen inom räckhåll. Tack vare en liv som sexdocka som vida överstiger en sexdocka 1 dollar design. Detta betyder att din hentai sexdocka deepthroat-upplevelse kommer att bli hisnande.
Dessutom kan dina favoritdockor vara din verklighet när en man har sex med en riktig sexdocka. Därför inspirerar du dig att lämna ännu en positiv sexdockarecension – youtube.
Mått
| Material | Silikonhuvud + TPE-kropp |
| Höjd | 156 cm |
| Kopp | C |
| Sätta dit | 75,5 cm |
| Under byst | 64 cm |
| Midja | 58 cm |
| Höft | 79 cm |
| Axel | 32 cm |
| Armlängd | 48 cm |
| Palm | 17 cm |
| Benlängd | 98 cm |
| Fot | 21 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Vikt | 30 kg |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.