Beskrivning
Om henne
Vill du ha en robotdocka? Smart nog att ha en konversation, ge feedback och förstärka din sexdockaupplevelse? Om ja, vi har ai-dockan för dig. Denna tranny docka har en realistisk manlig docka penis, och tillsammans med brösten och anus, gör hon en mycket vacker tranny docka. Hon heter Rory, och hon har ett väldigt vackert ansikte; hon är en docka med färgglatt hår, och det är mer än sexigt. Vi är säkra på att du också ser det.
Långt rosa hår i flätade pigtails, lugg och ett ovalt ansikte. Hon har också kantade mörka ögon, en spetsig näsa och pösiga läppar. Hon har ett avtagbart huvud; om du vill ändra hennes hår eller styla det kan du skapa ett dockställ med det. Det är utan tvekan ett av de bästa sätten att få lite huvud.
Vissa dockor ser ut som några av de gravida dockorna som säljs, med sina stora magar och breda revben, men inte Rory. Hon har en liten petit midja, en snygg navelpiercing och breda höfter som ger henne en timglasfigur. Hon ser ut som en filmsexdocka med den här figuren, och vi är säkra på att du inte kommer att kunna hålla ut. Du behöver inga rengöringsmedel för dockor för att hålla henne ren, bara lite varmt tvålvatten.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 158 cm |
| Sätta dit | 80 cm |
| Midja | 56 cm |
| Höft | 83 cm |
| Axel | 32 cm |
| Ärm | 50 cm |
| Ben | 83 cm |
| Fot | 19 cm |
| Nettovikt | 33 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.