Beskrivning
Om henne
Att få sexuell tillfredsställelse är inget någon borde skämta med. Att prova våra sexiga dockor till salu är ett bra sätt att få sexuell njutning. Dessa kärleksdockor finns enbart för dig. Du kan använda dem så ofta du vill och när som helst utan att få klagomål från dem.
Vi har olika dockor i den pågående riktiga dockförsäljningen. Kärleksdockor finns i olika storlekar, färger och former. Nu är de flesta män attraherade av bystiga kvinnor.
Det finns kärleksdockor med stora bröst, kärleksdockor med stora bröst och dockor med stora bröst i olika storlekar på stora bröst. Dessa stora mesdockor är tillverkade för att studsa när du trycker in din kuk bakifrån i vovveposition.
En annan perfekt docka för din samling är den realistiska sexdockan med största röv. Denna verklighetstrogna sexdocka i naturlig storlek är till för smisken under sex. Rumpan hjälper också till att hålla din penis på plats i vilken sexposition som helst.
Denna kärleksdocka med bröst kan göra en man upphetsad. Hon är en knubbig sexdocka och har kurvor på alla rätt ställen. Du kommer säkert att älska att ha denna realistiska bröstdocka.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 173 cm |
| Sätta dit | 86 cm |
| Midja | 68 cm |
| Höft | 91 cm |
| Axel | 37 cm |
| Ärm | 71 cm |
| Ben | 97 cm |
| Fot | 22 cm |
| Nettovikt | 43 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.